Mieszkanie pod klucz. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Mieszkanie “pod klucz” to popularny zwrot określający realizację lokalu mieszkalnego w stanie zapewniającym wszystkie elementy stałe, czyli podstawowe i najważniejsze wykończenie do zamieszkania. Jak sprawić, by przygotowanie mieszkania nie wiązało się z długim remontem, zmartwieniami, stresem i nieprzespanymi nocami przez ciągłe opóźnienia, braki w dostawach materiałów i błędy podwykonawców?

SZYBKO

Oferta w biurach projektowych niejednokrotnie, poza standardowym projektem zawiera opcję wykończenia “pod klucz”. Jest to najszybszy sposób na osiągnięcie zamierzonego celu. Dlaczego? 

Poza profesjonalnie przygotowanym projektem, dostosowanym do naszych potrzeb, przemyślanym i funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni, mamy tu gotowe “wskazówki” dla firm zajmujących się wykończeniem naszego lokalu, co zdecydowanie przyspiesza pracę, niż gdybyśmy chcieli robić to “na własną rękę”. Dodatkowo, dzięki współpracy architektów z zaufanymi firmami wykończeniowymi, niejednokrotnie możemy liczyć na szybsze terminy ich dostępności, niż gdybyśmy chcieli nawiązać z nimi współpracę osobiście. Co za tym idzie, z taką pomocą, nasze mieszkanie będzie szybciej oddane do użytku i gotowe do zamieszkania.

ŁATWO

Kiedy przychodzimy do projektanta zazwyczaj mamy już pomysły na nasze wnętrza. Z opcją wykończenia mieszkania pod klucz, nie ma nic prostszego niż przenieść je do rzeczywistości. Współpracując z projektantami, mamy pewność, że nasze pomysły będą profesjonalnie przygotowane do realizacji, a następnie, z pomocą koordynatora prac wykończeniowych dopilnowane, by znalazły swoje odbicie w realnym wnętrzu. My nie musimy się o nic martwić – zamawianie, ewentualne zwroty nadwyżek, czy reklamacje uszkodzonych materiałów, sprawdzanie zgodności z projektem – wszystkim tym zajmą się specjaliści w trakcie koordynacji prac wykończeniowych. 

PRZYJEMNIE

Zarówno sam proces projektowy, jak i etap prac wykończeniowych jest dla inwestora niezwykle przyjemny. Nie musi on tracić czasu na załatwianie ekipy, pilnowania budowy. rozwiązywania problemów z materiałami, odbieraniem telefonów od ekipy wykończeniowej kiedy coś się dzieje i trzeba podjąć ważną decyzję lub kiedy czegoś brakuje. Dla inwestora ten proces jest równoznaczny z czerpaniem radości, realizowaniem swoich planów i brakiem konieczności zmiany ich pod kalendarz prac wykończeniowych. Korzystając z opcji wykończenia pod klucz, wszelkie najcięższe tematy odchodzą w niepamięć, a inwestorzy wprowadzają się do gotowego mieszkania. Zostaje im tylko najprzyjemniejsza część – umeblowanie, przeprowadzka, układanie rzeczy w szafach… Nie musimy się też martwić o jakiekolwiek dodatkowe koszta. Wszystko zawiera się w umówionej wcześniej kwocie zawartej na umowie, zatem mamy “czarno na białym” ile będzie nas kosztować cała inwestycja.

POD KLUCZ Z Q2DESIGN 

Rozsiądź się wygodnie w fotelu z ulubioną książką, wybierz się do SPA lub przeznacz wolny czas na realizację pasji – my zajmiemy się resztą!

Jeśli marzysz o spokoju związanym z realizacją Twojej wizji – zgłoś się do nas! Nasi eksperci chętnie pomogą spełnić marzenie o pięknych wnętrzach. Nie tylko zaprojektujemy, ale i dopilnujemy wszystkich prac wykończeniowych. Terminy, ekipa remontowa, materiały? To i wiele więcej wchodzi w zakres prac, które Ci oferujemy. 

Skontaktuj się z nami i już dziś zapytaj o opcję wykończenia pod klucz!