WYSTRZAŁOWE DEKORACJE NA SYLWESTRA LAST MINUTE!

Wieczór sylwestrowy można spędzać na wiele sposobów. Wielu z nas wybierze opcję spędzenia tego wieczoru we własnym domu. Jak łatwo sprawić, by nasze wnętrza stały się wyjątkowe na ten dzień? Podpowiadamy!

ŚCIANKA DO ZDJĘĆ

 

Zapraszasz znajomych do siebie na wspólne wejście w Nowy Rok? Zaaranżuj w jednym z pokoi miejsce do zdjęć, gdzie wspólnie będziecie mogli zamykać chwile w pięknych kadrach!

Jak to zrobić szybko i prosto? Wykorzystaj balony i serpentyny! Mieniące materiały, srebrne lub złote dodatki i czerń to coś, czego nie może zabraknąć kiedy chcesz wywołać efekt WOW!

 

 

 

 

POD BALONAMI…

Marzysz o zabawie w tajemniczym wydaniu? Pozwól by napełnione helem balony unosiły się pod Twoim sufitem. Do ich końców przywiąż złote lub srebrne wstążki i pozwól by zwisały prawie do ziemi. Dzięki temu uzyskasz efekt konfetti spadającego na Ciebie i Twoich towarzyszy. Dobra zabawa gwarantowana!

 

 

 

 

 

 

 

SZWEDZKI BUFET W IMPREZOWYM WYDANIU

Planujesz przekąski? Zaaranżuj w wyznaczonym miejscu szwedzki bufet, który stanie się głównym elementem wystroju w Twoich wnętrzach!

 

Złoto, czerń i srebro wyjątkowo się ze sobą lubią – co gwarantuje Ci iście imprezowy look. Do dekoracji stołu możesz wykorzystać papierowe girlandy czy rozety, ustawić świeczki lub rozłożyć lampki w jednym kolorze. Rozrzuć na stole pod talerzami mieniące konfetti i dołóż małe kule dyskotekowe. Przepis na imprezowy stół gotowy!

 

 

 

 


Jeśli masz swoje sprawdzone pomysły na dekoracje last minute koniecznie podziel się z nami na naszym profilu na facebooku!

Zaobserwuj nas i bądź na bieżąco z naszymi inspiracjami!