O NAS

Naszą pracownię tworzą ludzie pełni pasji i energii, do tego co robią. Nie boimy się odważnych projektów, łącząc oryginalność, estetykę i funkcję oraz starając się w pełni wykorzystać potencjał każdego miejsca, które projektujemy. W pracy przyświeca nam jeden cel – tworzenie wymarzonych przestrzeni, które sprostają potrzebom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na zadowolenie naszych Klientów, dlatego naszą główną misją jest tworzyć przestrzenie, które najlepiej oddają ich charakter, preferencje i odpowiadają na ich potrzeby.


Zapraszamy Cię do naszego biura — pracowni Q2DESIGN. Już na etapie tworzenia projektu możesz zobaczyć wzorniki i próbki materiałów, przyjrzeć się im i poczuć ich fakturę. Jeśli okaże się, że w Twoim wnętrzu dobrze wyglądałoby coś, czego akurat nie mamy na stanie, to żaden problem – zamówimy tę próbkę. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami mamy nie tylko dostęp do wszystkich możliwych materiałów, możemy również zapewnić je w wyjątkowo korzystnej cenie.


W naszej pracowni możesz nie tylko zobaczyć próbki i wzorniki, ale także zadać wszystkie nurtujące Cię pytania i dowiedzieć się, jak wygląda współpraca z biurem projektowym.


Przyjdź, usiądź wygodnie, napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o Twoim projekcie. A jeśli wolisz współpracę online, po prostu do nas napisz.


Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie dogodną godzinę i umówimy się na spotkanie.


Do zobaczenia!