O NAS

Dzięki pasji i energii, jaką wkładamy do naszej pracowni oraz zamiłowania do niekonwencjonalnych pomysłów, wspólnie tworzymy miejsce, które ma jeden cel — projektowanie wymarzonych przestrzeni, które mają usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. W pracy staramy się łączyć oryginalność, estetykę i funkcję oraz w pełni wykorzystywać potencjał każdego miejsca, z którym przychodzi nam pracować. Stawiamy na zadowolenie, dlatego naszą główną misją jest tworzenie przestrzeni, które odzwierciedlają potrzeby, preferencje, a także charakter naszych Klientów.

 

Zapraszamy Cię do naszego biura — pierwszego we Wrocławiu, kompleksowego Showroomu Q2DESIGN. Stworzyliśmy to miejsce po to, aby już na etapie tworzenia projektu można było zobaczyć wzorniki i próbki materiałów, przyjrzeć się im i poczuć ich fakturę.

 

 

 

 

 

 

Na blisko 180 m2 zgromadziliśmy ponad 5000 najróżniejszych próbek! Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami. Dlatego jeśli okaże się, że w Twoim wnętrzu dobrze wyglądałoby coś, czego akurat nie mamy na stanie, to żaden problem – zamówimy tę próbkę. Dzięki tej współpracy mamy nie tylko dostęp do wszystkich możliwych materiałów, możemy również zapewnić je w wyjątkowo korzystnej cenie. 

 

 

W naszym Showroomie możesz zobaczyć – oprócz tysięcy próbek i wzorników – także gotowe ekspozycje naszych partnerów i dostawców. Ciekawe aranżacje, lampy światowych producentów, meble i elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to czeka na Ciebie przy ul. Życzliwej 21. Przyjdź, usiądź wygodnie, napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o Twoim projekcie.

 

 

 

 

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Napisz do nas i umów się na dogodną dla Ciebie godzinę.