GRA ŚWIATŁA W SALONIE

Urządzanie wnętrz to nie tylko wybór mebli, koloru ścian, dekoracji, czy dylematów między panelami, drewnianym parkietem, a płytkami. To oświetlenie decyduje o ostatecznym efekcie. 

 

Dziś możecie przeczytać o tym, jak ważne jest oświetlenie salonu i poznać sposoby na funkcjonalną aranżację, by nasze wnętrze stało się reprezentacyjnym miejscem i ozdobą całego mieszkania.

Więcej

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZEZ INWESTORÓW

W Q2Design zajmujemy się projektowaniem aranżacji wnętrz i wykończeniem pod klucz. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Inwestorów, by maksymalnie odpowiedzieć na ich potrzeby i sprostać oczekiwaniom. Dlatego wychodząc naprzeciw Inwestorom, przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań.

Więcej

SPOSÓB NA MAŁĄ ŁAZIENKĘ

Urządzenie małej łazienki to niejednokrotnie spore wyzwanie. Dlaczego? Taką przestrzeń dość ciężko jest zaprojektować, by była funkcjonalna, a przy tym wyglądała atrakcyjnie. 

 

Poniżej kilka sprawdzonych sposobów na urządzenie małej łazienki!

Więcej

WYSTRZAŁOWE DEKORACJE NA SYLWESTRA LAST MINUTE!

Wieczór sylwestrowy można spędzać na wiele sposobów. Wielu z nas wybierze opcję spędzenia tego wieczoru we własnym domu. Jak łatwo sprawić, by nasze wnętrza stały się wyjątkowe na ten dzień? Podpowiadamy!

Więcej

WYKOŃCZENIE MIESZKANIA – SAMEMU CZY ZE SPECJALISTĄ?

Kiedy mamy gotowy projekt mieszkania i już niemalże czujemy jak siedzimy w naszym salonie z kubkiem ulubionej kawy i odpoczywamy w pięknych i wnętrzach, o których tak długo marzyliśmy, przechodzimy do żmudnego, brudnego i zwykle mniej przyjemnego etapu wykończenia lokalu. Jak sprawić, by proces ten przebiegł bezproblemowo, sprawnie i realizacja była zgodna z projektem? Odpowiadamy!

 

Więcej

Odbiór mieszkania od dewelopera – jak to zrobić dobrze?

Odbiór lokalu od dewelopera to kulminacyjny punkt procesu zakupowego nieruchomości, któremu często towarzyszy niepotrzebny stres, niepewność oraz wiele pytań, na które ciężko znaleźć odpowiedzi. Wielokrotnie jest to jeden z najbardziej stresujących momentów w procesie zakupowym własnego mieszkania czy domu. Zatem, jak przejść przez ten krok sprawnie, bezpiecznie i na czym należy się skupić?

Więcej

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ – 10 PRAKTYCZNYCH PORAD

Małe przestrzenie, duży problem? Nie z nami! 10 praktycznych porad jak urządzić mała łazienkę to klucz do funkcjonalnej i pięknej przestrzeni. Sprawdź już dziś i zrelaksuj się w swoim domu!

Więcej

SMACZNE WNĘTRZE – JAK ZAPROJEKTOWAĆ FUNKCJONALNĄ KUCHNIĘ?

Kuchnia to serce domu. Często to słyszymy i zdecydowanie jest to prawdą! W końcu kto nie lubi zjeść pysznych dań w dobrym towarzystwie?

Jednakże, poza umiejętnościami gotowania, w kuchni najważniejsza jest jej funkcjonalność. Dlaczego? W nieprzemyślanej kuchni nawet najlepszemu kucharzowi ciężko będzie stworzyć pyszne danie.

Więcej

10 NAJCZĘSTSZYCH PYTAŃ DO LEPSZEJ WSPÓŁPRACY Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz i wykończenie ich pod klucz, niejednokrotnie tworzy przestrzeń dla naszych pytań, na które odpowiedzi warto jest poznać przed rozpoczęciem współpracy z architektem wnętrz. Przedstawiamy 10 najczęstszych pytań, które zadają nam Inwestorzy!

Więcej

NADZÓR AUTORSKI A INŻYNIERSKI – WYJAŚNIAMY RÓŻNICE

Kupując własne mieszkanie marzysz o pięknych wnętrzach, które będą odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby i wzbudzą w Tobie poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dlatego decydujesz się na współpracę z architektem, oddając swoje mieszkanie w ręce ekspertów.

Czym jest nadzór autorski i inżynierski? Dlaczego warto powierzyć etap prac wykonawczych specjalistom? Odpowiadamy!

Więcej