OFERTA

Dbamy o komfort i cenny czas naszych Klientów, dlatego dla wszystkich osób, które chcą mieszkać w niebanalnej przestrzeni, a do tego nie chcą tracić czasu na poszukiwania odpowiednich materiałów oraz firm zajmujących się wykończeniem, stworzyliśmy INDIVIDUAL — program uwzględniający ich indywidualne preferencje. Największą zaletą naszej oferty jest kompleksowość. W jednym miejscu otrzymujesz zindywidualizowany projekt, wysokiej jakości materiały, a także usługę wykończenia wnętrz. Nasi architekci podczas projektowania wymarzonych przestrzeni w pełni wykorzystują potencjał miejsca, a także zapewnią funkcjonalność. Po stworzeniu projektu i wybraniu materiałów, dalszą pracę przejmuje koordynator prac wykończeniowych, który dba o to, by zespół zajmujący się wykończeniem wnętrz, wykonał swoje zadanie w odpowiednim standardzie i określonych terminach.

 

Co zyskasz, jak skorzystasz? Bardzo wiele, bo dopasowaną do Ciebie przestrzeń, w której poczujesz, że wreszcie wszystko jest tak, jak powinno być. Harmonia elementów, styl i funkcjonalność to zaledwie początek korzyści płynących z profesjonalnego wykończenia mieszkania pod klucz. Co otrzymasz jeszcze?

 

 

Jeśli nie masz w tym wprawy, to samodzielne wykańczanie mieszkania będzie się wiązało z naprawdę solidnym zaangażowaniem Twojego czasu, energii i… nerwów. Zakupy, które, masz wrażenie, że nigdy się nie kończą, ciągłe dowożenie materiałów i – możliwe, że najtrudniejsze – koordynowanie pracy wykonawców. To praca na cały etat! Zleć ją nam, pomęczymy się za Ciebie, bo naprawdę to lubimy. Zrobimy wszystko zgodnie z ustalonym wspólnie planem, sprawnie i we współpracy ze sprawdzonymi fachowcami. Ty tymczasem odpręż się, pojedź z bliskimi za miasto i pomyśl o niebieskich migdałach. Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach.

 

 

Decydując się na zakup  programu INIDIVIDUAL — oszczędzasz czas pieniądze. Samodzielne wykończenie mieszkania wiąże się często z koniecznością znalezienia architekta, ekipy wykończeniowej oraz materiałów niezbędnych do urządzenia mieszkania.

 

 

Dostarczamy tylko takie pomysły, rozwiązania i materiały, z których sami chcielibyśmy korzystać. Dlatego proponujemy Ci sprawdzonych wykonawców, bezpieczne zakupy i bardzo dobrej jakości materiały. Wykończone mieszkania dowozimy w ustalonych wspólnie terminach, a na wszystkie nasze prace, jak i użyte materiały otrzymujesz 2 lata rękojmi. Bo przyznasz, że dobrze mieć pewność.