WYKOŃCZENIE MIESZKANIA – SAMEMU CZY ZE SPECJALISTĄ?

Kiedy mamy gotowy projekt mieszkania i już niemalże czujemy jak siedzimy w naszym salonie z kubkiem ulubionej kawy i odpoczywamy w pięknych i wnętrzach, o których tak długo marzyliśmy, przechodzimy do żmudnego, brudnego i zwykle mniej przyjemnego etapu wykończenia lokalu. Jak sprawić, by proces ten przebiegł bezproblemowo, sprawnie i realizacja była zgodna z projektem? Odpowiadamy!

 

JAKIE ETAPY ZAWIERA PROCES WYKOŃCZENIA?

 

Dla większości wykończenie składa się z kilku elementów, o które trzeba zadbać: podłogi, ściany, sufity, łazienka, drzwi i meble. Ale czy zdajemy sobie sprawę z jakimi dodatkowymi pracami się to łączy?

Zacznijmy od zorganizowania ekipy wykończeniowej – wyszukujemy dostępne w okolicy ekipy remontowo- budowlane, czytamy opinie, by wybrać najlepszą i rezerwujemy termin na realizację naszego projektu. Nie mamy jednak pewności, czy dana ekipa się sprawdzi i wykończy nasz lokal zgodnie z projektem.

 

Następnie przechodzimy do zamawiania materiałów. Niejednokrotnie poświęcamy godziny naszego prywatnego czasu na wyszukanie miejsca, gdzie kupimy wybrane materiały w najlepszej cenie. 

 

Kiedy już mamy te etapy za sobą, przechodzimy do samych prac remontowych. Na tym etapie okazuje się, że pojawiają się problemy – a to nie można czegoś jednak wykonać, bo napotkaliśmy wcześniej nieznany problem w mieszkaniu, a to płytki przyjdą uszkodzone i trzeba je reklamować… I jeszcze te pytania od fachowców, kiedy musimy podjąć decyzję co robić, “bo tu zabrakło kilku płytek”, “tu musimy to inaczej zrobić”, itd. Takie sytuacje kreują w nas stres, co niejednokrotnie skutkuje bólem głowy…  i nie tylko!

 

Dlaczego? Nie będąc specjalistą w zakresie wykończenia wnętrz, napotykamy na sytuacje kiedy nie potrafimy odpowiedzieć na takie pytania, gdyż nie znamy na nie odpowiedzi. To może spowodować, że efekt końcowy będzie nie do końca zgodny z naszymi oczekiwaniami.

 

ZAUFAJ EKSPERTOM!

 

Oddając swoje mieszkanie w ręce ekspertów, możesz liczyć na najwyższą jakość usług i efekt końcowy zgodny z naszymi oczekiwaniami. 

 

Nie musimy martwić się logistyką, zamówieniami, ewentualnymi reklamacjami, szukaniem najlepszych specjalistów na rynku wśród ekip budowlanych. Mamy także pewność, że ekipa, która wkroczy do mieszkania wykończy lokal zgodnie z najnowszą sztuką budowlaną i zgodnie z wszelkimi normami.

 

Daje nam to nie tylko oszczędność czasu i komfort, gdyż nie musimy osobiście szukać materiałów po sklepach, ale również bezpieczeństwo i pewność, że zamkniemy się w założonym budżecie. Dodatkowo, już na samym początku wiemy ile czasu zajmie etap realizacji, zatem możemy łatwiej zaplanować kolejne etapy, jak montaż kuchni pod zabudowę, mebli czy samą przeprowadzkę. Korzystając z pakietów wykończenia pod klucz płacimy również mniej, niż w przypadku wykończenia “na własną rękę”. Dlaczego? Ponieważ płacimy aż 15% mniej podatku VAT, dzięki bezpośredniej współpracy pracowni z dostawcami materiałów  wykończeniowych.

 

WYKOŃCZENIE MIESZKANIA Z Q2DESIGN

 

Korzystając z pakietu wykończenia pod klucz w Q2Design, dostajesz zarówno projekt aranżacji wnętrz, jak i wykończenie mieszkania w określonych materiałach i zakresie. To także pewność, że efekt końcowy będzie zgodny z projektem, dzięki koordynacji etapu realizacji przez naszych specjalistów. Prace projektowe i wykończeniowe prowadzone są według jasno określonego planu już na samym początku prac, co przekłada się na pewność zmieszczenia się w określonym budżecie.


Jeśli szukasz osób, które pomogą Ci zaaranżować wymarzone mieszkanie, skorzystaj z naszego formularza na stronie i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę i opowiemy jak wygląda współpraca z naszą pracownią, a Ty nie będziesz się niczym martwić!